Eszterháy Károly Egyetem - Sárospatak

Alkalmassági vizsgaidőpont

Az alkalmassági vizsga sikeres teljesítése kritérium követelmény a Csecsemő- és kisgyermeknevelő, Tanító és Óvodapedagógus alapképzési szakokra jelentkezők esetében, ennek hiánya kizáró ok a felvételi eljárásában.

A 2019. évi felvételi eljáráshoz kapcsolódóan a Comenius Campus alkalmassági vizsgát szervez:

2019. augusztus 21. (szerda) 10:00 óra.

A vizsga helye: Sárospataki Comenius Campus 3950 Sárospatak, Eötvös út 7. Térkép

Az Egyetem felvételi szabályzata a vizsga megszervezésével és lebonyolításával kapcsolatos költségei fedezésére egyszeri, 4.000 Ft eljárási díjat határoz meg. A díj befizetésére szolgáló csekk a Campus Oktatási Csoportjánál kérhető. A befizetés a 10035003-00336121-00000000 számlaszámra történő banki átutalással is teljesíthető. Kedvezményezett: Eszterházy Károly Egyetem. Mindkét esetben, a közlemény rovatban a jelentkező nevét, az intézményünkbe első helyen megjelölt szakját és a EKBE0005KK kódot fel kell tüntetni!

Bejelentkezés az alkalmassági vizsgára nem szükséges, mivel az intézmény küldi ki a jelentkezőknek az alkalmassági behívót!

Bővebb felvilágosítás: +36 - 47 - 513 - 000 / 2605 ; 2807 ; 2888
Részletes tájékoztató a vizsgával kapcsolatban felvi.hu és a felvisarospatak.uni-eszterhazy.hu oldalakon.

Akár százezer forintos ösztöndíj

Nálunk igazán érdemes jól tanulni, hiszen minden alapszak legjobb tanulmányi teljesítményét nyújtó hallgatója 100 ezer forintos havi tanulmányi ösztöndíjban részesül.

Több mint 100 képzés

Sok lehetőségünk van számodra! Tanulmányozd honlapunkat, hogy képzéseink között megtaláld az igazit.

Laptop program

Az intézmény képzéstámogató szolgáltatásainak egyike a hallgatói laptop program, amelyben hallgatóinkat "saját" notebookkal látjuk el! A feltételekről beiratkozást követően tájékozódhatsz!

Mi leszel?

Pályaorientációs tanácsadással segítünk, hogy a nagy kérdésre, magabiztos választ adhass!

Kövess minket